Volejte, smskujte, prozvánějte. Pomůžeme!

736 624 307


Jak probíhá řešení exekuce nemovitosti?

Ihned poté, co se s námi spojíte (přes formulář nebo telefonicky), si s vámi náš specialista na reality domluví okamžitou schůzku a prohlídku vaší nemovitosti.

Na schůzce si náš odborník ověří právní a technický stav nemovitosti a provede analýzu vaší situace. Sdělí vám také odhad tržní ceny a udělá vám konkrétní nabídku na výkup vaší nemovitosti nebo půjčku, či jiné vhodné  řešení, kterých však mnoho nebude, protože řešit tuto problematiku není jednoduché.

Nejčastějším a nejrychlejším řešením s minimem problémů je výkup a následný prodej nemovitosti

Pokud budete s podmínkami souhlasit, dohodnete se ostatní detaily celé obchodní transakce, tj. především způsob výplaty hotovosti za výkup nemovitosti, datum výplaty, datum vystěhování a předání nemovitosti, v případě potřeby také řešení náhradního bydlení. Je-li na nemovitost uvalena exekuce, pak se domluví také postup při jednání s exekutorem.

V tentýž den, kdy je uhrazena cena za výkup nemovitosti, se také podepisují veškeré dokumenty potřebné k realitní transakci. Mezi obvyklé postupy patří zřízení zástavního práva k nemovitosti ve prospěch naší společnosti.

Jakmile je toto uzavřeno, začne ihned náš obchodní partner, Nejlepší bydlení realitní společnost, nemovitost nabízet k prodeji. Aby k této transakci mohlo dojít co nejdříve, jsme schopni zájemci o nemovitost zajistit na nákup nemovitosti hypotéku.

V okamžiku, kdy je kupcem uhrazena kupní cena, je z ní uspokojena naše pohledávka a je také zrušeno zástavní právo k nemovitosti. Následuje řízení na katastru nemovitostí, úhrada daně z převodu nemovitostí, převod energií apod. O veškerou potřebnou dokumentaci a jednání s těmito úřady se sami postaráme.

Nabízíme vám komplexní řešení vašich problémů při hrozící exekuci nemovitosti. Vykoupíme od vás nemovitost a hotovost od nás obdržíte během dvou dnů, možná i do 24 hodin. Takto získané peníze nejsou zatíženy žádnými úroky či poplatky a okamžitě vás zbaví dluhů. Navíc vám pomůžeme najít nové bydlení.

Vyplňte formulář, na nic nečekejte.

Kontaktní údaje

Jméno: Přijmení:
Ulice: č.p.:
PSČ: Město:
Okres:
E-mail: Telefon:

Popište nemovitost:

Lokalita:

Požadovaná cena:
Foto 1:   (ve formátu .jpg)
Foto 2:   (ve formátu .jpg)
Foto 3:   (ve formátu .jpg)

Kam dál: výkup bytu nebo zkuste výkup bytu za hotové jste-li z Jihomoravského kraje pak výkup nemovitostí Brno máte-li dluhy a problémy se soudy a exekutory pak se informujte na dražby a exekuce nemovitostí a něco k tomu jak pracuje a funguje realitní kancelář.

Kontakt: info@nemovitosti-exekuce.org

Potřebuji pomoci s řešením exekuce na nemovitosti v okrese:
Nemovitosti Exekuce